WYDARZENIA

LIROY


Po krótkiej przerwie ponownie się spotykamy!

Wraz z Janem Paszkiewiczem po raz kolejny współpracowaliśmy przy tworzeniu wideoklipu w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Na planie teledysku pojawił się LIROY. Nakręciliśmy tam klip do dwóch utworów wykonawcy, są to „Jak Tu Się Nie Wkurwić” oraz „W Biegu„. Ujęcia zrobione zostały w dniach 3-5 września 2015.

Podczas nagrań świętowaliśmy również 57 urodziny Yacha Paszkiewicza.


CZESŁAW MOZIL


To już powoli nasza tradycja. Współpraca z Yachem Paszkiewiczem idzie w najlepsze!

Od 16 do 18 kwietnia 2015 roku, w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu zostały zrobione ujęcia do teledysku utworu Czesław Śpiewa – „Do kościoła” pochodzącego z najnowszej płyty Czesława Mozila „Księga emigrantów”.

Cała sesja przebiegła pozytywnie i z humorem, co przełożyło się na szybkie i świetne zakończenie. Oczywiście nie zabrakło dobrej zabawy!

RED HEELS


„RedHeels – Super Sesja” – wideoklip i fotografia!

Kolejny raz włączyłem się w pracę przy produkcji teledysku i sesji zdjęciowej dla debiutującego, lecz skazanego na sukces zespołu RedHeels. Plan zdjęciowy miał miejsce w Studio Stocznia. Współpraca z Yachem Paszkiewiczem jest niezawodnym dopalaczem dla dalszego działania.

ELEKTRYCZNE GITARY – „KTO MA KLUCZE”


Podczas trwających w Ostromecku (czerwiec 2013) akcji dotyczących tworzenia wideoklipu, nakręcony został teledysk do utworu „Kto ma klucze” – Elektrycznych Gitar. Ponownie wraz z Yachem Paszkiewiczem kręciłem klip.

Pozdrawiam całą ekipę i dziękuję za przednią zabawę w pracy!

STASHKA – „NA SKRAJ ŚWIATA”


Podczas tworzenia wideoklipu w Ostromecku, 26-28.06.2013 roku, nakręcony został teledysk do utworu „Na skraj świata” – Stashki. Po raz kolejny można zobaczyć mnie z kamerą w ręku. Nie ma to jak robić to co się uwielbia! Wspaniali ludzie i pozytywna energia, serdecznie pozdrawiam całą ekipę działającą przy nagraniach!

DE MONO – „W TYM DOMU STRASZY”


W kolejnej odsłonie we współpracy z Yachem Paszkiewiczem! W Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu został nakręcony teledysk dla utworu DE MONO – „W tym domu straszy”, przy którym miałem okazję się realizować. Dziękuję za możliwość rozwijania swych pasji i współpracy z profesjonalistami, a także pozdrawiam całą ekipę z planu zdjęciowego.

BIG CYC – „TU NIE BĘDZIE REWOLUCJI”


26,27,28 czerwca 2013 roku tworzyliśmy wideoklip z Big Cycem prowadzony głównie przez Yacha Paszkiewicza, gdzie miałem przyjemność działać. Podczas tych trzech dni stworzyliśmy teledysk do utworu Big Cyc – „Tu nie będzie rewolucji” . Przy okazji działania nad planem zdjęciowym bawiliśmy się świetnie. Wyniki pracy są zadowalające. Pozdrawiamy całą ekipę realizującą klip!

ELEKTRYCZNE GITARY – „TO JUŻ JEST KONIEC”


Rok 2014 przyniósł wiele dobrego. Miałem możliwość działać i rozwijać swe pasje we współpracy ze wspaniałymi ludźmi. Po raz enty realizowałem się z reżyserem Yachem Paszkiewiczem podczas planu zdjęciowego do teledysku piosenki – „To już jest koniec” Elektrycznych Gitar. Utwór w końcu doczekał się teledysku.

Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę realizującą klip z reżyserem Yachem Paszkiewiczem!

NOCNA ZMIANA BLUESA


Kolejna współpraca ze wspaniałymi ludźmi… Okazja do poznania innych i ich pomysłów, wizji.

Pan z zespołu Nocna Zmiana Bluesa – Sławek Wierzcholski w utworze „Matematyka Serc”.

MŁODZI GÓRĄ


15 marca 2014 roku miałem możliwość współpracować ze wspaniałą młodzieżą, która zorganizowała Festiwal Artystyczny – Młodzi Górą. Nagranie tego wydarzenia i zrelacjonowanie w postaci fotografii było przyjemnością, młodzi ludzie są otwarci na świat i pełni nowych pomysłów, dajmy im szansę działać!

BENEFIS FAJNEGO CZŁOWIEKA


12 grudnia 2014 roku nasz zespół został zaproszony na przyjęcie uświętniające 30-lecie pracy artystycznej ojca polskiego wideoklipu - Yacha Paszkiewicza. Współpraca z tak wspaniałą osobą i możność pojawienia się na spotkaniu jest dla nas ogromnym sukcesem. Dziękujemy za zaproszenie i pozdrawiamy serdecznie,a także życzymy dalszych sukcesów i owocnej pracy.

Działalność reżysera wideoklipów i programów telewizyjnych możecie śledzić obserwując konto na Facebook’u >> Yach Paszkiewicz.

BIG DAY


15, 16 i 17 marca 2013 miałem przyjemność spotkać się z niesamowitymi ludźmi, organizatorami spotkania i cała grupa zaangażowana w projekt, którego celem było doskonalenie sztuki teledysku. Gościem spotkania był również zespół BIG DAY (http://www.bigday.pl/), z którym trwały przygotowania do realizacji klipu filmowego. Na samym początku odsłuchaliśmy specjalnie wybranego utworu muzycznego muzycznego z tekstem i analizowaliśmy go. Po zrealizowaniu wszystkich potrzebnych zdjęć filmowych nastąpiło wspólne omówione omówienie tej fazy realizacji wideoklipu. Ostatni dzień był poświęcony postprodukcji i montażowi teledysku. Wszystkim bardzo dziękuje za 3 dni świetnej zabawy! Zapraszam do oglądania teledysku…


 

WALIZKA OWIANA MGŁĄ


W grudniu 2012 został opublikowany krótkometrażowy film, w którym miałem przyjemność brać udział.

Młodzi ludzie zainteresowani sztuką filmu - brzmi ciekawie. I tak też było. Ekipa w składzie: operator kamery i współtwórca scenariusza Adam Pluciński, Paulina Pior, Paweł Łuczak i moja skromna osoba. Jak widać odegrałem w filmiku bardzo duża rolę, hehe. Udostępniłem młodzieży taxi, która również brała udział w nagrywaniu wideo. Zapraszam do oglądania filmu.

STAROGARDZKI LIPDUB


21 czerwca w Starogardzkim parku miejskim odbyło się wielkie nagranie Starogardzkiego Libdupa, którego realizatorem było mi. StudioMario.pl

Serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę!