O NAS

Założycielem firmy STUDIOMARIO jest Mariusz Szwoch.

Firma powstała ponad 15 lat temu i wciąż prężnie się rozwija. Obecnie jesteśmy młodym, energicznym zespołem z nowym spojrzeniem na rynku fotograficznym. Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą zachować najpiękniejsze wspomnienia na fotografiach, jak i nośnikach cyfrowych.

Pragnąć spełnić oczekiwania naszych klientów zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości ślubnych, chrztów, komunii i innych ważnych dla Państwa ceremonii. W związku z tym, że satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza dysponujemy najlepszym sprzętem potrzebnym do tego typu działalności. Poczynając od profesjonalnych kamer firmy SONY, najwyższej jakości aparatów fotograficznych CANON, po jeden z najbardziej wydajnych sprzętów komputerowych na rynku typu APPLE MAC.

Fotografowanie i videofilmowanie to nasza pasja, która sprawia nam wiele przyjemności i radości, wprowadza barwy w nasze codzienne życie. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie, z którym pragniemy się zmierzyć. Podczas wykonywanych zleceń staramy się stworzyć Państwu miłą i przyjazną atmosferę, aby każdy z Was poczuł się swobodnie, bo tylko w takim klimacie można uchwycić naturalność i piękno.

Fotografie i filmy przez nas wykonane będą uroczym i radosnym wspomnieniem, przypomną te przepiękne i wyjątkowe chwile sprzed lat.


NASZ SPRZĘT