Nadruki na odzieży – termotransfer – flock, flex

Posted by on Kwiecień 1, 2015 in Usługi | 0 comments

Nadruki na odzieży – termotransfer – flock, flex

StudioMario oferuje nadruki na odzieży metodą termonadrukową.

Technika FLOCK jest jednym ze sposobów tworzenia nadruków na odzieży o bardzo dużej odporności na ścieranie i spieranie. Zdobienia wycinane są ploterem tnącym, ze specjalistycznej folii. Następnie wygrzewane na tkaninę za pomocą prasy termicznej. Na folii znajduje się ‚meszek’, który sprawia, że materiał jest ściśle pokryty,  a nadruk w dotyku przypomina welur, co oddaje wrażenie przestrzenności. Metoda ta zapewnia wysoką wyrazistość kolorów oraz estetyczny wygląd nadruku na Państwa odzieży.

Technika FLEX jest technologią pokrewną do flock. Korzysta się z niej głównie do zdobienia materiałów poliestrowych. W metodzie tej również wtapia się w materiał folię, którą jest miękki w dotyku materiał z PCV lub bardzo cienkiego poliuretanu, który posiada matową powierzchnię. Nadruki gładkie w dotyku nie posiadają ‚meszku’. W wyglądzie przypominają nadruki wykonane farbą.

Obie metody łączą w sobie wysoką jakość i trwałość wyrobu, dlatego też są to najczęściej stosowane technologie  zdobienia odzieży.

Jeżeli już dziś potrzebujesz w ekspresowym tempie nadruku na swojej koszulce, czy innej części garderoby – zapraszamy właśnie do nas!

NADRUKI NA ODZIEŻ

UBRANIA ROBOCZE

Comments

comments