FOTOGRAFIA

 
 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA


OFERTA FOTOGRAFII – 2500 ZŁ W DNIU ŚLUBU


Standardowo otrzymujecie:

  • płytę DVD na której znajdzie się minimum 1500 zdjęć (1300 reportaż + 200 plener) obrobionych graficznie – pakiet dokumentacyjny czyli fotografii poddanych korekcie.
  • Płyty w czterech egzemplarzach – ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości oraz zmniejszonymi do oglądania na komputerze bądź odtwarzaczu, DVD
  • ok. 350 odbitek z reportażu i 30 z pleneru wklejonych w albumie
  • 2 x 50 zdj. w albumach dla rodziców.

Opcją dodatkową może być wykonanie foto-albumu/foto-książki, ale to kwestia do osobnego omówienia, bowiem jej wartość zależy od bardzo wielu czynników, m.in. od rozmiaru, rodzaju okładki, ilości stron itp.

Termin realizacji nie powinien przekroczyć 14-21 dni od dnia ostatniej sesji (zazwyczaj jest to plener).

Zajmuję się nie tylko fotografią ślubną, przyjmuję także zlecenia uwiecznienia uroczystości takich jak chrzty, sesje rodzinne oraz inne ważne wydarzenia. Oferuję sesje zdjęciowe całej rodziny lub osób indywidualnych.

Na specjalne życzenie na sesję mogę się wybrać nawet i w bardzo odległe miejsca – paszport mam cały czas aktualny.


W INNYM DNIU NIŻ DZIEŃ ŚLUBU! – KOSZT 1000 ZŁ


Niezwykle rzadko wykonuję zdjęcia plenerowe w dniu ślubu, są to wyjątkowe sytuacje kiedy nie ma możliwości umówienia się z parą w innym dniu. Dlaczego?

  • nie ma na to czasu. Dzień ślubu jest tak wypełniony wydarzeniami, że wciśnięty pomiędzy nie, zrobiony w pośpiechu plener nie będzie dla Was radosną zabawą, a kolejną rzeczą na liście do wykonania i wykreślenia
  • w dniu ślubu będziecie mieli naprawdę dużo zdjęć dokumentujących to jak wyglądaliście i to w detalach – Wasze stroje, fryzury, makijaż, dodatki, kwiaty
  • pogoda. Nie ma złej pogody ani złego miejsca na plener. Jednak w dniu ślubu sytuacja trochę się zmienia. Pogoda jest nie do przewidzenia.
  • reportaż ślubny to pamiątka z dnia ślubu. Plener jest prezentem danym Wam przez Was – na pamiątkę wydarzenia, a przede wszystkim uwiecznieniem na zdjęciach Waszej miłości, która do tego wydarzenia doprowadziła
  • jeżeli podobają się Wam zdjęcia plenerowe mojego autorstwa to musicie wiedzieć, że zostały one wykonane poza dniem ślubu

FOTOGRAFIA INDYWIDUALNA


Kto z nas nie marzył kiedyś o tym, aby poczuć się jak postacie z okładek kolorowych czasopism, by choć przez chwilę poczuć się jak gwiazda? Przyjdź i spróbuj!

KOSZTA WYKONANIA TAKOWEJ SESJI TO JEDYNE 500 ZŁ!

Wszystkie zrobione ujęcia otrzymają Państwo na płycie DVD, a dodatkowo 10 zł od każdej wybranej fotografii poddanej obróbce cyfrowej. W cenie zawiera się album ze zdjęciami (ok. 20 pozycji) + 3 odbitki z każdego zdjęcia w formacie 15 x 21 cm. Serdecznie zapraszamy!


FOTOGRAFIA DZIECI

Sesje noworodków, niemowlaków, maluchów, dzieci do 13 roku życia. W zaciszu naszego studia uwiecznimy pierwsze chwile życia Twojego maleństwa oraz jego beztroski sen i radość.

FOTOGRAFIA Z „BRZUSZKIEM”

Dla wszystkich kobiet które chcą na fotografiach uwiecznić chwile kiedy dziecko znajduje się tuż pod ich sercem.

FOTOGRAFIA KOMERCYJNA

Zrobimy dla Ciebie profesjonalne zdjęcia ubrań, butów, torebek oraz biżuterii. Wykonamy zdjęcia na okładki płyt oraz książek. (obsługujemy firmę BONUS MG (kliknij w link,aby zobaczyć >> http://www.bonusmg.pl/ , dla których wykonujemy fotografie).

SESJA Z BLISKĄ CI OSOBĄ

Zdjęcia z druga połówką, mamą lub ukochanym dziadkiem. Uchwycimy każde spojrzenie pełne czułości, każdy ciepły dotyk i bliskość te drugiej osoby.

SESJE RODZINNE

Zdjęcia wspólnych chwil które na lata staną się pamiątką dla całej rodziny.

PORTFOLIO DLA MODELEK/MODELI I ARTYSTÓW

Stworzymy portfolio które stanie się dla Ciebie doskonałą wizytówką.