AUTA DO ŚLUBU

ASTON MARTIN LONDON TAXI


Pojedź do ślubu jednym z najbardziej charakterystycznych samochodów w historii motoryzacji. Jedyna w Starogardzie Gdańskim oryginalna Londyńska Taksówka. Królowa brytyjskich szos, synonim dobrego stylu i elegancji. Duma Londynu uznana przez całą Europę. London Taxi – limuzyna dla osób z charakterem. W samochodzie jest miejsce dla pary młodej oraz świadków.

Pojazd jakim jest Austin Fx4 idealnie nadaje się na śluby, studniówki, wieczory panieńskie/kawalerskie, randki i inne okazje … Gwarantujemy, że nasz samochód jest elegancki w swoim wnętrzu, który zapewni Państwu wygodę w podróżowaniu i podkreśli wyjątkowość wydarzenia. Proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępności w danym terminie.


Mogą również zobaczyć państwo jak nasze auto zaprezentowało się w teledysku.


Film prezentujący auto poniżej :


FORD MUSTANG


Jeżeli chcecie się wyróżnić z tłumu oklepanych limuzyn, a przede wszystkim poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo w tym najważniejszym dla Was dniu to Mustang jest idealnym wyborem. Piękne brzmienie silnika, zgrabna sylwetka i sportowy charakter. Tak najtrafniej można opisać prawdopodobnie najbardziej kultowe auto wszech czasów obok, którego nie sposób przejść obojętnie.

Zaskocz ukochaną/ ukochanego niesamowitym prezentem, jakim będzie przejażdżka amerykańską legendą motoryzacji. Poczuj się zupełnie wyjątkowo prowadząc kultowego Forda Mustanga.

W przypadku ślubu usługa obejmuje odbiór samochodu osobiście , gdzie Państwo Młodzi sami lub z Świadkami operują autem (auto prowadzone już przez Pana Młodego), przejazd do Urzędu Stanu Cywilnego lub Kościoła i przejazd do miejsca zabawy weselnej. Auto posiada subtelną dekoracje, jednak na życzenia Państwa Młodych może być ona dowolna, wykonana we własnym zakresie.

BMW 7 LONG


Oferujemy wynajęcie samochodu BMW 7 LONG [JAK PREZYDENTA] na wszelkie wyjątkowe okazje, imprezy okolicznościowe, śluby, wieczory panieńskie i kawalerskie, studniówki, spotkania towarzyskie i biznesowe, eventy i wiele innych. Oferujemy czysty i zadbany samochód wraz z naszym jak zawsze eleganckim i uśmiechniętym szoferem, który zadba o Państwa z należytym szacunkiem. Przed każdą uroczystością samochód jest poddawany czyszczeniu, także wygląda jakby świeżo wyjechał z salonu! Obsługujemy uroczystości na terenie POMORSKIM oraz za porozumieniem na terenie Polski. Przy rezerwacji samochodu zapytaj o pozostałe usługi. Atrakcyjne rabaty dla Nowożeńców !!!

BMW 7 LONG sprawi, że Twój ślub będzie wyglądał profesjonalnie, gustownie i niebanalnie.

Zaproponowana cena obejmuje:

  • wynajem samochodu na 5 godzin
  • przyjazd po Pana Młodego
  • przyjazd po Pannę Młodą
  • przejazd do kościoła lub urzędu
  • przejazd na salę weselną
  • przejazd na sesję zdjęciową
  • powrót na salę weselną
  • tablice jakie tylko chcesz i widoczne przystrojenie!